۷- به کارگیری اینستاگرام برای افزایش بازدید سایت
همین آغاز میخوام بهت بگم که اگر تلگرام در ایران مسدود فقدان گزینه بهتری برای ارجاع بازدیدکننده به سایت بود. ولی چون مسدود است می رویم سراغ اینستاگرام. هیچ وقت اندیشه نکن که چون تارنما داری باید کل فروش در سایت انجام بشود. مشتری می تواند در همان اینستاگرام محصولش را انتخاب، خریداری و به حسابت پول بریزد. پس تعصبی روی این سوژه نداشته باش که حتما به سایتت مراجعه کنه ولی چون در این مقاله من می خواهم روش های افزایش پیج رنک گوگل  را به شما یاد بدهم میخوام که بیشتر بر روی این سوژه تمرکز داشته باشم لغایت فروش محصولات.

افزایش فالوور در اینستاگرام و هدایت به وب سایت
لینک سایتت را در بیو اینستاگرام قرار بده
لینک یک مقاله در استوری
استفاده از هشتگ پیوسته در هر پست
کپشن اینستاگرامت را در کامنت بنویس
قرار دادن هشتگ در کامنت
فالوو کردن فالوورهای رقبا
انتشار ویدئو + پیمان دادن عنوان برای ویدئو (شانس قرارگیری و ماندگاری در اکسپلور اینستاگرام افزایش پیدا می کند)
روزی ۳پست در اینستاگرامتان منتشر کنید
روزی ۱ تا ۳ استوری قرار بدید
از محتوای رقبا مدل (اروپایی) بگیرید و محتوای بهینه تری قرار بدید
۸- تبلیغات کلیکی گوگل برای بالا بردن بازدید راستین سایت
تبلیغات کلیکی گوگل گرد از کلیدهای میانبر و حیاتی برای افزایش بازدید سایت می باشد. برای اینکار ویزاکارت داشته باشی. چطوری؟ من ۲ سایت را بهت شناسایی میکنم که خدمات ویزا کارت محازی را در اختیارت می گذارند. من این ۲ سایت را معرفی میکنم ولی هیچ مسئولیتی در قبال به کارگیری این سایت ها توسط شما ندارم. سایت ویزا آنلاین و پیمنت ۲۴ که خودم سالهاست از خدماتشان بهره‌گیری میکنم و دائم رضایت داشتم. حال که نوبت به این میرسه که با به کارگیری ابزار کیوورد پلنر گوگل برای خودت کمپین درست کنی و تبلیغات کلیکی خودت را پرکار کنی. طریق پیشه به این صورت است که حساب شما به دلار در گوگل شارژ می شود و سپس شما تعیین می کنید که هر وقت فردی عبارت x و یا y را در گوگل سرچ کرد سایت شما نمایش دیتا شود. اکنون که هر وقت فردی جستجو می کند و سایت شما نمایش داده می شود، اگر بر روی سایت شما کلیک کنید یک مبلغی از حسابی که در گوگل شارژ کردید کسر می شود. یعنی به ازای هر کلیک، از حساب شما مبلغی کسر می شود.

۹- تبلیغات در سایت های مرتبط
سایت های خبری جزء پربازدیدترین سایت ها هستند. شاید در نگاه اولیه به خودت بگی که خب، چون این سایت ها پربازدیدتر هستند اگر تبلیغ را در این سایت ها پیمان بدم اغلب دیده می شود و به نفعم خواهد بود. تعرفه تبلیغات در سایت های خبری بسیار سنگین می باشد و به شما رهنمود میکنم که به جای چنین کاری، سایت هایی را شناسایی کنید که بیننده آن ها می تواند بیننده سایت شما هم باشد. ممکنه بازدید زیاد کمتری نسبت به سایت خبری داشته باشند ولی چون تبلیغ شما در دید کسان قصد قرار می گیرد شانس باره پروا واقع شدن بیشتری دارید و وانگهی خرج تبلیغات به شدت تفریق پیدا می کند. سایت صباویژن یکتا از معتبرترین سایت های مجری تبلیغات در ایران می باشد.

افزایش بازدید واقعی

۱۰- افزایش بازدید راستین سایت با ایمیل مارکتینگ
یار وفادار کل بازاریابان اینترنتی، ایمیل مارکتینگ می باشد. تصور کن که افرادی عضو ایمیلی سایتت شده اند. حال که هر وقت به اعضای سایتت ایمیل ارسال میکنی اتفاقی که می افتد این است که یک سری از اعضای ایمیلی که داری ایمیلت را می بینند و مجددا وارد سایتت می شوند. در این حالت بیننده تازه ای وارد سایت نمی شود و همه مخاطب ها افرادی هستند که از قبل با سایتت آشنا هستند و مجددا وارد سایت شده اند. پس چه بسا بپرسی که اینکار چه سودی برای من دارد؟ اینکار مایه می شود که بیننده دوباره به سایت راز بزند و همین قضیه در سئو سایت شما تاثیرگذار است. گوگل نگاه میکنه میبینه آیا مخاطبی که پیشتر وارد سایت شما شده، آیا دوباره به سایت سر می زند؟ اگر سر می زند یعنی این سایت ارزشمند بوده که عده ای مجدد بهش راز می زنند و این کارایی احسان در سئو سایتت داره. درباره ایمیل مارکتینگ هم قبلا یک نوشتار کاربردی و نکویی با عنوان ایمیل مارکتینگ چیست و چگونه با آن پول پارو کنیم؟ نوشتم که می توانی دنبال کنی و کامل متوجه بشی که حکایت بازاریابی ایمیلی چیه.

۱۱- افزایش سرعت سایت
در کناره همه مواردی که دارم بهت میگم الی سایتت با افزایش بازدید روبرو بشه باید خویش سایتت هم بسیتر مناسبی باشه. همه کارها را اتمام بدی لغایت بیننده وارد سایتت بشه اما سایتت دیر بارگذاری بشه همه زحماتت به باد میره. از سرعت سایتت مطمئن شو. چطوری؟ نخستین نکته اینه که باید یک هاست باکیفیت داشته باشی. به نظرم هاست ویژه وردپرس برای شرکت ایران سرور میتونه گزینه مناسبی برات باشه. سرعت قابل قبولی داره و همچنین از لحاظ کدنویسی هم باید کاری کنی که سرعت بارگذاری سایتت درمان پیدا کنه. چطوری؟ با به کارگیری افزونه راکت وردپرس می توانی سرعت سایتت را به طور قابل ملاحظه ای افزایش بدی

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سایت ,سایتت ,افزایش ,گوگل ,بازدید ,تبلیغات ,افزایش بازدید ,ایمیل مارکتینگ ,وارد سایت ,سرعت سایتت ,مجددا وارد ,برای افزایش بازدید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری - CRM وب تفریحی نیو وب Emily شکوه طبیعت فروشگاه اينترنتي Carly maharate zendgi مجله اینترنتی برمو Beroozresan2 کرج ، وبلاگ تخصصی شهر کرج و استان البرز